شهرداری رشت
۱۳۹۸ دوشنبه ۳ تير
به پرتال مدیریت تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت خوش آمدید
غبار روبی و گلباران مزار شهدای آتش نشانی رشت و حادثه تلخ پلاسکو 1397/07/13
غبار روبی و گلباران مزار شهدای آتش نشانی رشت و حادثه تلخ پلاسکو
 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش نشانان شهر باران به پاسداشت زحمات و جان فشانی های شهدای آتش نشان و به مناسبت گرامیداشت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی با غبار روبی و گلباران قبور مبارک شهیدان مهدی مرادی و بهمن عبدی از شهدای آتش نشانی رشت و همچنین محسن روحانی شهید حادثه تلخ پلاسکو؛ ادای احترام کرده و یاد و خاطرشان را گرامیداشتند.

همین گزارش حاکی است: محسن روحانی متولد آبان 63 و دانشجوی کارشناسی ایمنی و حفاظت از محیط زیست بود که در هشتمین سال از خدمت خود در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در حادثه تلخ آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو به شهادت رسید.

محسن در سال 1390ازدواج کرد، ثمره این ازدواج دخترک زیبایی است به نام مهسا که در نخستین سال از شروع آموختنش، کیف و کتاب مدرسه را بدون سایه پدر به دوش کشید و هم اینک در مقطع دوم ابتدایی مشغول به تحصیل است.
 
  گفتنی است: 23 اردیبهشت سالروز شهادت آتش نشانان عبدی و مرادی روز پر التهاب و حک شده در ذهن و جان آتش نشانان شهر باران است.

که در ساعت 2:58 دقیقه بامداد یک شنبه 23 اردیبهشت یک هزار و سیصد و هفتاد و پنج  لحظه های پر کشیدن آتش نشانان شهید بهمن عبدی و مهدی مرادی را فریاد میزند.

  شایان ذکر است: تماس شهروندان با مرکز 125 آتش نشانی خبراز حادثه آتش سوزی مسجدی در محله نخودچر را داشت که بواسطه گسترش آتش و درخواست کمک و همیاری، خودرویی حامل آتش نشانان شهیدعبدی و مرادی از ایستگاه 2 آتش نشانی به محل حادثه فراخوانده شدند.

روحشان شاد و یادشان همیشه در دلها گرامی باد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
تعداد بازدید: 32
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal