شهرداری رشت
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
به پرتال مدیریت تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت خوش آمدید
برگزاری آموزش عمومی  ایمنی و آتش نشانی و مقابله با حوادث برای شهروندان/ آتش نشانی رشت 1398/06/17
برگزاری آموزش عمومی ایمنی و آتش نشانی و مقابله با حوادث برای شهروندان/ آتش نشانی رشت

 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- صبح روز گذشته 16شهریور 98 دوره ی آموزشی آتش نشان داوطلب با هدف ارتقای فرهنگ ایمنی عموم افراد جامعه با حضور در ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی رشت واقع میدان انتظام آغاز شد.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی در باره ی این دوره آموزشی گفت: شرکت کنندگان در این دوره با فراگیری آموزش ایمنی و مقابله با حوادث مختلف و چگونگی انتخاب عکس العمل مناسب در برخورد با این حوادث آشنا می شوند. وی در ادامه بیان داشت: ترویج فرهنگ ایمنی در سطح جامعه با توجه به اینکه مردم بهترین مُبلغ می باشند برای به حداقل رسانیدن خسارات جانی و مالی در حوادث مختلف امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. به همین واسطه از کلیه¬ ی شهروندان دعوت می کنیم برای شرکت در این دوره ¬ها با مراجعه به ساختمان مرکزی آتش نشانی قسمت (آموزش) ثبت نام نمایند، والدین گرامی نیز می¬ توانند برای پُرکردن بخشی از اوقات فراغت جوانان از این دوره¬ ها که هر ساله به صورت رایگان برای عموم افراد جامعه برگزار می شود، استفاده نمایند.

گفتنی است محتوای دروس ارایه شده در این دوره ¬های آموزشی شامل: تئوری حریق، آشنایی با خاموش کننده های دستی، امداد و نجات، کمک¬های اولیه، آمادگی در برابر زلزله، کف وکف سازها ، ایمنی خانه وخانواده، ایمنی برق و عملیات اطفای حریق است.

 
 
 

 
تعداد بازدید: 651
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal