شهرداری رشت
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
به پرتال مدیریت تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت خوش آمدید
عملیات سخت ونفس گیرآتش نشانان در پی آتش سوزی جنگل و علفزارها/ آتش نشانی رشت 1398/10/04
عملیات سخت ونفس گیرآتش نشانان در پی آتش سوزی جنگل و علفزارها/ آتش نشانی رشت
 
 

125رشت_به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش نشانان و تیم های امداد و نجات آتش نشانی رشت در 24 ساعت گذشته مصادف با 3 دی ماه 98  نسبت به پوشش 13 مورد حادثه، آتش سوزی و خدمات ایمنی اقدام کردند.

بالغ بر 6 ساعت اطفای آتش سوزی در جنگل

شهرام مومنی با بیان اینکه چهار مورد آتش سوزی علفزار و جنگل به این مرکز گزارش شد، ادامه داد: اطفای این آتش سوزی ها بالغ بر 9 ساعت بطول انجامید که از این مدت تنها 6 ساعت و 25 دقیقه آن متعلق به اطفای آتش سوزی جنگل های لاکان بوده است.

وی ضمن اشاره به سقوط بانوی جوان 37 ساله به حاشیه رودخانه ای در رشت، افزود: خوشبختانه تیم نجات آتش نشانان با همکاری تیم اورژانس حاضر در محل نسبت به انتقال فرد مصدوم "آسیب دیدگی از ناحیه کتف دست" به مکان امن و اعزام به مراکز درمانی اقدام کردند.

مومنی با اشاره به وزش باد وکهنسال بودن درخت که موجبات سقوط آن در حمیدیان رشت و مسدود شدن قسمت هایی از ورودی کوچه را فراهم نموده بود ادامه داد: آتش نشانان پس از برش و انتقال درخت و باز کردن مسیر رفت و آمد به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

همین گزارش حاکی است: تمهیدات ایمنی جهت پیشگیری از سقوط داربست، نجات شهروند 30 ساله بعلت نقص فنی قفل درب اتاق خواب، نجات شهروند 45 ساله بواسطه نقص فنی آسانسور و چهار مورد خدمات ایمنی از دیگر عملیات های آتش نشانان در 24 ساعت گذشته بوده است.


 
 
تعداد بازدید: 530
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal