شهرداری رشت
۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
به پرتال مدیریت تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت خوش آمدید
تصادف شدید خودرو در بلوار شهید افتخاری رشت 1396/10/18
تصادف شدید خودرو در بلوار شهید افتخاری رشت
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، حادثه تصادف و آتش سوزی خودروی پیکان وانت در ساعت 4:55 دقیقه صبح امروز 18 دی ماه 96 به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا یکدستگاه خودروی اطفایی بهمراه 3 آتش نشان به محل حادثه واقع در بلوار شهید افتخاری-روبروی درب ورودی شرکت دخانیات اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: خوشبختانه آتش نشانان در کمتر از یک دقیقه به محل حادثه رسیدند و نسبت به خاموش کردن آتش و پیشگیری از گسترش آن اقدام کردند.

وی با بیان اینکه نزدیکی ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه تاثیر به سزایی در پیشگیری از حوادث احتمالی داشت، افزود: علت حادثه سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو بود که موجبات برخورد خودرو با جدول بتنی و مصدومیت راننده از ناحیه دست و صورت را فراهم کرد.

گفتنی است: مصدوم سریعا توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت و آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه به آشیانه بازگشتند.

همین گزارش حاکی است: ایستگاه 13 آتش نشانی رشت در تاریخ 28 اسفند 95 در بلوار شهید افتخاری- جنب منطقه 4 شهرداری رشت افتتاح گردید.

 
 
تعداد بازدید: 64
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal