شهرداری رشت
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
به پرتال مدیریت تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت خوش آمدید
جشن اهدای جوایز برندگان آیین خوش حسابی سال 96 شهرداری رشت در تالار گفتمان شهر برگزار شد. 1396/03/16
جشن اهدای جوایز برندگان آیین خوش حسابی سال 96 شهرداری رشت در تالار گفتمان شهر برگزار شد.
 
جشن اهدای جوایز برندگان آیین خوش حسابی سال 96 شهرداری رشت در تالار گفتمان شهر برگزار شد.
مراسم جشن خوش حسابی با حضور شهردار محترم شهر رشت، و مدیر تشخیص و وصول درآمد  و همچنین شهروندان شهر رشت برگزار شد و 45 نفر از شهروندان خوش حساب به واسطه پرداخت عوارض نوسازی، کسب و پیشه، بهای خدمات پسماند، عوارض خودرو جوایز نقدی 100 میلیون ریالی و سکه بهار آزادی دریافت کردند.
 
در ابتدای شهردار رشت با تشکر از شهروندانی که عوارض خود را به موقع پرداخت کردند، گفت: با برنامه ای که اجرا شد شهروندان توانستند مشارکت واقعی خود را به طور مشخص داشته باشند. قطعا با کمک تمامی شهروندان چه برخوردار و چه کم برخوردار می توانیم شهر را اداره کنیم و هزینه واقعی شهر را از خود مردم بگیریم. حضور شما عزیزان از تمام مناطق نشان داد که افراد کم برخوردار هم می توانند نسبت به پرداخت عوارض خود احساس تکلیف کنند.

دکتر سیدمحمدعلی ثابت قدم گفت: اداره محلات شهر را می توانیم به میزان مشخصی با تشکیل شورای محلات، هیات امنای محلات به شهروندان واگذار کنیم و محلات خود دریافت شارژ ماهیانه را برعهده بگیرند و برای محله هزینه کنند.

او افزود: امیدواریم با مشارکت شما شهروندان شهری توسعه یافته داشته باشیم.
 
 
 مدیر تشخیص و وصول درامد شهرداری رشت در این مراسم گفت: شهرداری برای اولین بار در سال 95 جشن خوش حسابی را بر پا کرد و در سال 96 هم به طور فصلی و در چهار بار این جشن را برگزار خواهد کرد.

سرکار خانم تجددی افزود: شهروندان خوش حساب به واسطه پرداخت به موقع عوارض، نقش شهروندی خود را به زیبایی ایفا کردند و همچنین به شایستگی به وظایف شهروندی خود جامع عمل پوشاندند و پا به پای شهرداری در مسیر توسعه گام برداشتند.

او ادامه داد: هرگاه صحبت از شهر و شهروند به میان می آید، بحث حقوق شهروندی بسیار حایز اهمیت می شود. دو سالی است که شهرداری در مسیر توسعه گام‌های بلند و ارزنده‌ای برداشته و این اقدامات در شهر به خوبی قابل رویت است. هم اینک شهرداری در سطحی از توسعه یافتگی قرار دارد که حتی حقوق شهروندی باید به کمک حل مسایل و مشکلات شهروندی بیاید.

ایشان تصریح نمود : اگر می‌خواهیم شهری آباد و توسعه یافته داشته باشیم باید دست شهرداری و شهروندان در دست یکدیگر باشد.

 
 
 
تعداد بازدید: 3779
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal